» Poradna » Ostatní

Příslušenství ke gopro

Ahoj, potřebuju pomoc. Někde jsem viděl reklamu na přídavnej displej ke gopru. Fungovalo to jakoby tak, že na ruce byl ovladač ke gopru a rovnou s displejem, že jsem viděl přesně to co vidí gopro. Nevíte někdo co to je?

Odpovědi na otázku

a byl to určitě externí displej? nešlo jen o telefon spárovaný s gopro? to totiž takovou funkci nabízí. Externí displeje jsem viděl, ale vždy se připojovali přímo na tělo kamery

Nene.. hele bylo to něco jako normál dálkový ovládání na ruku, ale měl jsi tam displej na kterej si mohl hmatat.. a viděl jsi přesně co se děje před kamerou.. za boha si nemůžu vzpomenout jak se to jmenovalo :D

Zdravím zřejmě máš na mysli něco podobného viďhttp://www.ebay.de/itm/131863634049

Joo přesně tohle jsem myslel !!! :D díky moc :) mě to přijde jako cool vychytávka :3