» Poradna » Mobily

Připojení přes USB

Ahoj, mám problém s připojením mobilu s Windows 8 nokia lumia 920 k pc. V počítači mám Windows 7 a mobil se mi vůbec nespáruje. Po připojení USB se mobil začne nabíjet, ale počítač ho nevyhledá. Dříve mi to šlo normálně a teď poslední 3 týdny s tím mám problém. Zkoušel jsem i třeba jiný kabel, ale ten taky nejde. Pak jsem zkoušel i jiný počítač s Windows 8 a taky vůbec nic, jen se pořád nabíjí. Myslím že chyba není ani v kabelu a ani v pc, jako kdyby to v mobilu bylo nějak zablokovaný. Nevíte někdo co s tím? Nepomůže třeba resetování mobilu ? Nechce se mi mobil dávat k reklamaci, to až kdyby to nešlo jinak. Děkuju :)

Odpovědi na otázku

Nevím, mobil bych k PC nepřipojil nikdy max. ext. monitor s uložištěm a ten se ihned nahlásí.

já ho ale musím připojit, nemám žádnou paměťovou kartu kterou můžu vyndat. Já z něj jinak nedostanu data

A vymyslia záchod ovládaný W8, tak sa radšej poseriem

Už dávno je, "Japoni" už ho mají nejen, že sám splachuje, oplachuje on se i sám uzavírá. Platí o mimochodem i u vany, nepřeteče teplota je vždy přesná = vody.

Teda nerad bych kecal, protože neznám Lumii ani Wokna na mobily, bohudík. Ale běžnou praxí u mobilů bývá, předvolba co dělat při připojení USB. Jako třeba "nabíjení", "PC Suite", "Mas storage" , "Pokaždé se zeptat".Mohlo se stát, že se to nějak v předvolbách změnilo na "pouze nabíjet" ?

tak to jsem v telefonu vůbec nenašel, žádný předvolby tu asi nejsou. Dřív jsem připojil telefon a hned se to spojilo a ted nic

Zkus reset telefonu a pokud nepomůže, tak reklamace, protože ti odešel obvod USB rozhraní.

ok dík

Mám stejný problém. Jiné počítače ale fungují a to samé mobily. Jako by tomu počítači chyběla podpora pro několik typů mobilů.

nedávno jsem tu řešil podobnou situacihttp://www.zive.cz/poradna/win-8-nevidi-mobi...

jo ale já mám windows 8

ale vnútrajšok mobilu nemusí byť lumia 920

Vykašli se na 8 a vem si 10...

ahoj, tak už sem vyřešil problém, zašel jsem do servisu a tam mi vyčistili usb port a hned to fungovalo. hrozná kravina :D

no jo panáčku, čistota = půl zdravíplatí to i pro výpočetní techniku

co mám dělat??????????

mám stejný problém

přečíst