» Poradna » Mobily

Pripojeni PC DVD mech k TV pres USB

ZdravimZkousel jsem k LED televizi pripojit DVD mechaniku jak flashku pres USB sata adapter - neslo (s filmy v avi - ktere by na USB flash precetlo - kodekem to neni) zkusil sem i CD s mp3 a stare dvd z cca roku 2005 - nicasi ma dvd jinej formatresilo by vypalit dvd ve fat32nejake jine moznosti ?bylo by to elegantnejsi nez to z dvd presouvat na flaskuDIK

Odpovědi na otázku

Elegantnejšie? Si fakt atypický. Máš 100 DVD, že by to bolo pracné? Neviem o formate FAT32 na DVD. Ak nemáš P4, ale niečo lepšie, prerob do h264 a bude to aj menšie a na 1 flashke vieš mať 30 filmov (ak by si mal asi 32 GB verziu)

Myslím, že televize nemůže připojenou DVD mechaniku vnímat jako USB disk (flashku) a filmy (soubory) na DVD "neuvidí".

Ako chces do TV nahrat ovladac na podporu DVD?DVD pouziva súborový systém UDF (Universal Disk Format), ktory je iny ako pouziva HDD, alebo USB-flash.

Pro připojení k televizi lze použít některé externí USB Samsung mechaniky s funkcí AV Connectivity ( http://www.tsstodd.com/WebManual//BD-Writer/SE-5... ).