» Poradna » Windows (a jiné OS)

Připojení k NAS

Zdravím,Používám NSA320s s Win10 , po instalaci Windows Insider je sice v místní síti ,ale jen se mi zobrazí videa ( jejich ikony jsou černé ) .Nemohu přidávat ani se soubory manipulovat .

Odpovědi na otázku

Tak si krapet zavestim z kristalove koule. Protoze podle toho jak si popsal problem nic jineho nezbyva....Mas povoleno UPnP, mas povolen medialni server a W10 se pokousi pres DLNA pristoupit k souborum. Ty jsou logicky pres DLNA "read-only" a integrovany prehravac jim nerozumi protoze DLNA ve zjebanym Zyxelu funguje asi jako dorucenky na iPhonu.Doporucuju pristupovat pres pruzkumnika \\192.168.xxx.xxx\Volume_1Pokud necemu z toho co jsem napsal nerozumis tak se s duverou obrat na kamarada co tomu roozumi vic... Insidere :DPa.