» Poradna » Počítačové sítě

Připojen k internetu, funguje jen YouTube a Google

Dobrý den,v posledních dnech mám problém. Jsem připojeny k internetu na počítači, ale funguje mi pouze YouTube a Google, ostatní stránky píší "Tento web není dostupný". Zkoušel jsem již několik způsobu, který jsem našel na internetu, jak to opravit, ale žádný mi nepomohl. Budu rad pokud se na mě někdo obrátí s radou.

Odpovědi na otázku

A na inom pocitaci v rovnakej sieti sa to chova rovnako?(resp. ine zariadenie pripojene na rovnakom routri/GW?)

Na všech ostatních zařízení problém není.

Jaky OS?Mas firewall? Jaky?Nefunguje i v jinych prohlizecich?Funguje ping na danu stranku?

Tomuto podla urovne dotazu asi tazatel nebude rozumiet.:)Kazdopadne mas ale pravdu.

Windows 10 HomeNefunguje i v jiných prohlížečíchPingnout například na seznam.cz jde, ale stránka v prohlížeči je nefunkční. Klasicky Windows FirewallAntivirus Avast Free Antivirus...

Klasický DNS spoofing.V ostatních PC vše funguje => je napadený jen jeden OS, není hacknutý router.Co s tím?1) Vyčisti OS od exploitů.Viz FAQ:http://forum.zive.cz/viewtopic.phpPokud to nezvládneš, polož dotaz:http://forum.zive.cz/forum-927/Viry-a-bezpecno... 2) Nastav korektní bezpečné DNS naší internetové matičky:https://www.nic.cz/odvr/3) Prostuduj si FAQ:https://mople71.cz/faq/adv.html4) Dodržuj.

Děkuji moc, určitě vyzkouším.

Ahoj vsichni, mam stejny problem. Dominiku, pomohl ten posledni navod?

Dobrý den,Také by mě zajímalo, zda poslední možnost pomohla. Setkávám se se stejným problémem a to přesně OD OKAMŽIKU, kdy jsem zformátoval disk a nainstaloval zcela novou instalaci systému Windows 7 profesional 64x na prázdný disk. Aktualizace mám všechny.Problém bych u sebe definoval stručněji. Windows se tváří, že internet nemá žádný problém. V prohlížeči jde jen youtube, google, hangout.. Ale třeba ani Skype nefunguje, ne jen samotný prohlížeč.Děkuji :)

Tento stav se mi taky čas od času vyskytuje (ještě k tomu funguje Facebook). Na googlu lze bez problému googlovat, ale nelze odejít na nalezenou stránku. Dočasně se vždy připojím přes iPhone hotspot. A jdu resetovat a restartovat router nebo ADSL modem, což většinou pomůže.To co mne vždy překvapuje, je že problém nikdo nezná, a začne řešit viry, trojany, čištění cookies. Problém se mi vyskytuje na starém služebním laptopu Lenovo, HP i na novém (od nového zaměstnavatele) Dell. problém je ve danou chvíli potvrzen na iPhonu 6S, 5 na androidu telefonu či tabletu.Jeden AP je Asus a druhý Ubiquiti. To co je pro problém i historii společné je stále jeden ADSl modem od O2. Tak možná to . Prostě často pomůže "A zkoušeli jste to vypnout a zapnout?" :) Ale proč? Hezký Nový rok

Tak u mě to zřejmě přesně to stejné způsoboval Avast, už během odinstalace mi to začalo všechno fungovat...

Potvrzuji po vypnuti štítů avastu vše funguje takže uninstal avastu.