» Poradna » Ostatní

Prima max

nevíte jestli už jde na skylinku program prima max, nemůžu nikde nic o tom najít, dík za odpověď.

Odpovědi na otázku

A oni nemají webové stránky, kde bývají kontaktní údaje pro případné dotazy?

Mno kontaktní údaje, prima max má na webu dokonce přesný návod jak to na skylinku naladit. Ovšem vojta patří mezi mentálně zaostalé, nebo duševně choré jedince, a vymlouvá se na to že to nenašel. Osobně takovéto jedince ignoruji.

jde o to, jestli se vše vyřešilo jestli už ten program na skylinku jde a díky za ochotu ;)

V tuto chvíli Prima Max na Skylinku není

Už tam je

Nepij tolik

Dnes Skylink zahájil satelitní vysílání programu Prima MAX HD.Parametry vysílání:Satelit: Astra 23,5°E Kmitočet: 11 895 MHz Polarizace: Vertikální FEC: 5/6 Symbolová rychlost: 27 500 kS/s Norma: DVB-S/QPSK Pilot: OFF