» Poradna » Mobily

Příliš tmavý monitor

Dobrý den,mam takový problém. Jde o to že když na mém monitoru zapnu třeba CoD MW3, tak je strašné tmavý obraz, i přes to, že mam jas na maximum, ale když se koukám třeba na stream na twitch.com z té hry tak je to akorát jasné a přitom to nemá na maximum,neznáte třeba nějaký program na to, aby to bylo jasnější ?

Odpovědi na otázku

ve hře v nastavení grafiky hledej něco jako "gama"...

Bohužel to u většiny her není .. :(

aha, já to ve WoWku mám v tom nepřípadě nezbývá než koupit novej monitor, tenhle už bude asi dost vysvícenej...

u vetsiny her to je!!

Options -> video -> brightness

tak podobný problém mám taky. Hraju občas battlefielda3 a všude je přehnaná tma - ve stínech atd..(prostě to co řeší ve hrách obvykle gamma). Pěkně mě to štve, jelikož moje staré TFT bylo v tomhle stokrát lepší než nynější IPS od LG.Nastavit to ve hře nelze, nicméně trochu pomohla výměna DVI kabelu za HDMI. Pak jsem začal nastavovat monitor softwarově v ATI catalyst, namísto přímo v monitoru, tam jsem si taky s tímhle docela pomohl, nicméně lepší by to být mohlo;)

a omluvte prosím případně mé chaotické vyjadřování, mám po poctivém dodržování pitného režimu poněkud zamlženou mysl :)