» Poradna » Web a internet

Přihlášení na instagram

Zdravím, mám problém s přihlášením na instagram. Nefunguje jak na mobilu, tak i na notebooku. Vždy je napsáno jen "Zadané uživatelské jméno není přiřazené k tomuto účtu. Zkontrolujte uživatelské jméno a zkuste to znovu." Má někdo stejný problém?

Odpovědi na otázku

Občas, ale vždy to vyřeší to, že napíšu ty údaje správně

To právě dělám. :D Zkoušela jsem se přihlásit do více účtů, ale nefunguje ani jeden z nich.

Mám stejný problém. Na notebooku mi to píše, že zadané uživatelské jméno není přiřazeno k tomuto účtu. Na aplikaci v mobilu zase žeu mé žádosti došlo k problému.

Mi zafungovalo prihlaseni pres jinoj wifi sit. Presneji v kavarne. Zkus :)

Mám stejný problém a zkusila jsem už úplně všechno nevím,co s tím už vůbec,přihlásila jsem se už i jinde a pořád nic píše to stále to samé,už mi to nejde týden,koukala jsem,že od 11.4 nejsem sama,neví opravdu někdo ,co s tím jsem bezradná.

Mně se od dneska 18.4. Taky nejde přihlásit na žádný účet , jak na počítači tak na mobilu. Vůbec nevím co s tím.

Už Vám to nabehlo prosím ? mne to už taktiež nejde :(

Nevim jak se prihlasit