» Poradna » Ostatní

Přihlášení google play

Dobrý den,prosím o pomoc.známý nám dal pro děti tablet na hraní...Bohužel nemohu se na něm přihlásit na google play... neustále to hlásí:Přihlášení se nezdařiloPři komunikaci se servery google došlo k potížím.Zkuste to později.Už nevím co s tím.Zkoušela jsem vše možné.Přes tovární obnovení atd...nemohu se dostat ani na gmail a jiné aplikace,které vyžadují připojení přes google play.Prosím co s tím...Děkuji

Odpovědi na otázku

Není to nějaký čínský tablet bez google service služeb?Máte tam vůbec vytvořený google účet?

google účet mám vytvořený..nejde se mě přihlásit,hlásí to tu hlášku...

Zkusit jiné zařízení s Androidem na stejném připojení, popř. zkusit jiné připojení. Pokud to nepomůže, bude to chyba tabletu (možná proto se ho ten známý zbavil).

Zrejme si hrali z nejakou apk a doslo k presmerovani v slozce hosts.Zkus treba Total Commander apk se dostat korenova slozka,system,etc a tam najdes ten hosts.Dej to editovat a pokud tam je neco jineho nez 127.0.0.1 tak to snaz a dej tam to 127.0.0.1 ok.

zkusím děkuji..případně jsem přišla na jinou možnost jak si stahnout aplikace a hry do tabletu

Prosim? A jak stahhjete ty pak kdyz nejde google?

Aplikace ApkPure, ApkMirror... Online přes net.

Mám tablet LTLM D7b a dělá mi to samé, nelze se přihlásit ke google účtu. localhost mám 127.0.0.1

Mockrát děkuji , tento problém jsem mněl i na minulém mobilu a tak jsem si koupil nový , avšak po tom co jsem si nainstalovat root na j5(16) Tak se mi to stalo zase , mockrát vám děkuji , už nebudu mít potřebu znova rozmlátím mobil xD

Co je to za tablet?Nejspíše půjde o nějakou čínu bez google služeb.Máte tam vůbec možnost přidat nový google účet?

Je to tablet Thai-Pej-Chuj-Ting

Asi mate rootlej tablet mel jsem stejném problém stáhl jsem jsi super su a našel složku Systém . etc . host a přepsal adresu na 127.0.0.1 a šlape jak ma

Přepisu ale nejdou uložit změny🤥

Mám to samé. Telefon cumulus 5.5HD, android 6. Net přes WiFi jede. I přihlášení na google jede, ale zapnu googleplay a problém.V souboru hosts je 127.0.0.1.

A mohl by jste mi prosím pomoci?Moje švagrová má stejný telefon a taky tam nejde google play..Neví,jak si stahovat aplikace a hry..

mam uplne to same na stejnem telefonu

Mam to same,da se to vyresit?

Dekuju

Dal jsem si mobil do továrního nastavení. A teď když se chci přihlásit píše mi to stejné.

Doteď mi google normálně šel.jak přes data, tak přes wifi. Nyní mi to hlásí chybu při datech. U wifi.momentálně nevím, protože tu wifi.nemám. už jsem smazala mezipamet, restartovala telefon, povolila, co se da.a stejně obchod play nelze zapnout z duvodu, že se nepodařilo přihlásit k.účtu.

Katka

Katkahumlerova

Pes kočka

Zasilam příspevku do poradny

Ahoj. Mne pomohlo toto. Na telefone Huawei P8 lite som použil funkciu restart do tovarneho nastavenia a po tomto sa mi nedalo prihlásiť na gmail účet a tým pádom všetky aplikacie od google (google play...). Konkrétne mi to písalo:"prihlaseni se nezdarilo pri komunikaci se servery google došlo k potížim. Skuste pozdeji".Čítal som veľa článkov ale bezvýsledne alebo potencionálne riešenie bolo také komplikované (pre mňa), že mi to nešlo. Nakoniec sa mi to podarilo nasledovne:1. Isť do nastavení tam otvoriť aplikácie, nájsť aplikáciu Gmail a ak ide tak odinštalovať, ak nemáte takú ponuku tak vypnúť (deaktivovať).2. Následne som mobil prepojil cez PC (Huawei má aplikáciu Hi suite, ale je to v podstate jedno)3. Na PC cez stránku www.apkpure.com som stiahol súbor gmail ako .apk (prikladám link). Skúšal som to priamo aj cez telefon stiahnuť ale nešlo mi to.https://apkpure.com/gmail/com.google.android.gm4. Poslal som aplikáciu z PC do mobilu a v mobile ju vyhladal medzi stiahnutými súbormi a nainštaloval. Po tomto som sa dokázal prihlásiť do gmaila a tým pádom aj do všetkých aplikácii od google a mohol sťahovať z google play.