» Poradna » O Živě.cz

Při načtení plochy se mi ukazuje chyba RunDLL

Dobrý den poslední dobou když zapnu notebook a načte se mi plocha tak se mi ukazuje Chyba: RunDLL Při spouštění souboru C:PROGRA-1/COMMON 1 /System/SysMenu.dll došlo k problému. Uvedený soubor nebyl nalezen.

Odpovědi na otázku

V registrech najit zaznam obsahujici "SysMenu.dll" a smazat ho.To, ze ten soubor chybi, je v poradku. Rozhodne se ho tam nepokousejte vratit!

SysMenu.dll jsem smazal restartoval a tentokrát na mě ta chyba vyskočila třikrát.

ahoj prosim te , poradis mi jak se zabit toho souboru ? jaky registr mas na mysli kde to najdu ?

UKAZUJE SE MI CHYBA RunDLL PŘI VYPÍNANÍ POČÍTAČE---

Spíš by to chtělo zjistit, co to bylo zač. Pokud to byla součást viru, pak mohl nechat následky.

Stejný problém, ale nakonec 100% oprava takto:(soubor v freefixer nenašel, v registrech nenašel, ccleaner nenašel, malware nenašel )Nakonec úspěch za použití: 1) http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb9639... Během minuty nalezl C:PROGRA-1/COMMON 1 /System/SysMenu.dll a k tomu hned další C:PROGRA-1/COMMON 1 /System/SysMenu.dll update.Na první dobrou oba dva smazány, (je potřeba po restartu počkat cca 4-5- minut, kdy pokud nebude úspěšně smazán sám naběhne znova - v tomto případě opakovat)2) protáhnout cceanerem, zde našel nějaké zbytky3) Protáhnout Malware ANTIMALWARE (v plné verzi, ne free !!) a tady ještě zajiskřilo !!Restart a hotovo !!!! noťas jsem musel přivázat ze stolu, jinak by mi ujel, jakej má teď foft !!!

Perfekt!Chybove hlaseni je fuc!!!

Mě tento návod hodně pomohl moc díky!

Funguje ale musel jsem "deletovat"všechny žlutě vybarvené položky.Po hláškach ani stopa!

Ahoj, díky za radu, zafungovalo! :)

Ahoj, chtěl jsem se zeptat. Co znamená, když mi tam svítí žlutě nějaké řádky? Co s tím mám dělat ?.

Dobrý den při zapnutí počítače se mi zobrazí na ploše RUNDLL chyba c:¨program uvedený soubor nebyl nalezen

Ahoj. Sem zacatecni uzivatel a tomu vysvetleni nerozumim. Prosim vas, potreboval bych to vysvetlit krok po kroku uplne jak se to vsechno menuje a co tam mam zmacknout.. plss