Při načítání ovladačů se Pc kousne

Čau. Kamarádi prosím o radu. Při zapnutí PC se cca po jedné minutě kousne. Myslím tím, že win nastartuje a cca 1 min. se chová v pojhodě a potom se zasekne. Myslím, že je to ještě v době, kdy načítá ovladače. Po restartu funguje normálně. Jenom je mi divné, že při nekorektním vypnutí nenabíhá skandisk a taky se to stává zpravidla po režimu spánku. Mám Atlona 2000 a WinXp profi SP2. Rád bych se zeptal jak zjistím, který ovladač mi to dělá, kde se dá otevřít probíhající proces při startu Pc. Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Kamaráde, zapomněl jsi uvést důležité údaje:
1) chybové hlášky v systémovém logu;
2) hw-sestavu včetně zdroje a UPS (pokud máš) a samozřejmě verzi BIOSu MB.
Pro začátek použij při startu OS magickou klávesu F8 a přikaž start s protokolem.
Pak prostuduj bootlog.txt. Všímej si hlůášek typu "fail".
A 2 podotázky:
1) Stává se totéž, když bootuješ studený PC do nouzového režimu?
2) Zasekne se PC i tehdy, pokud nezvolíš Restartovat, ale Vypnout a po minutce spustíš (horký) PC?

No při vypnutí bez restartu se to nestává. Nouzový režim jsem zatím nezkoušel. Vyzkouším a případně protokol zveřejním. Zatím dík.