» Poradna » Počítačové sítě

Při hraní her se vypne PC

Dobry den mam takovy menší problem při hraní her.Když nehraju hry sem na YT a na jinych strankach tak je vše v poho , ale když zapnu hru např. World Of Tanks a hraju 2 min , tak se my pc vypne sam od sebe .Procesor : AMD Athlon x2 64 3000+Ram : 5 GbGPU : Nvidia Geforce 9400 GtHDD : 200 GbZdroj : ActivePFC be quiet! 500 w Zakl.deska : A740GM-MA to je asi vše děkuju za všechny rady předem

Odpovědi na otázku

Jak jsou na tom teploty? Je mozne, ze po tolika letech teplovodiva pasta uz tolik tepla neodvadi, nebo je zaneseny chladic prachem.

Vse jsem kontroloval a vycistil

Zkontroluj teploty, třeba hw monitoem, speedfanem, či tak něco...

To jsem meril CPU 49 stupnu a pri hrani 67 GPU ta ma 46 az68

Může to být hafo věcí....já bych si vsadil na zdroj.

I kdyby to byl nektery z tech levnych, utahnout by to mel. Na druhou stranu netusime, jestli neni stary jako to CPU, pak by mohl mit lepsi leta za sebou.

ok zitra zkusim

A o nejakej GK si neuvažoval ? lebo GK Nvidia Geforce 9400 GT stačila na WoT ešte tak pred 3 rokmi ! Konečne, GK na hry je GTX a nie GT !

zajimavy je že mam 60 fps a rozliseni 1680x1050 a jeste to mam nastaveny podle sebe tu grafiku ve WoT

Veď práve , že pri 1680x1050 máš 60FPS . Ja to mám pri 4K . Pri 1920x1080 to chodí okolo 110-120FPS. Naozaj slába karta , pri chvílkovom preťaží sa vyplne .

No jo ale kdyby ta moje GK nezvladala tak bych nemel 60 FPS mel bych treba 10 az 20