» Poradna » Notebooky

Pri hrani her cs go , wowko ve hre zvuk zabzuci...

zdravim . mam dotaz jestli se to uz nekomu nestalo.normalne hraji na ntb hru a at cs go nebo world of warcraft tak ve hre zvuk zabzuci jako by se neco seklo..je dost mozny ze ten ntb nezvlada narocnejsi hry jelikoz mam procesor jen 1.8 ghz ..Notebook lenovo z 50-75 7100 ,a8 amd grafika radeon r5 a r6 ....8 gb ram ...cs go se seka jak v menu tak i ve hre ....da se to hrat ale obcas se to sekne...dik za odpoved..

Odpovědi na otázku

Absolutně nevhodný notebook i na základní hraní.AMD procesor si koupí do notebooku jen úplný analfabet v IT.Zkus snížit rozlišení a detaily.

Zase někdo, kdo naletěl na reklamu u notebooku, že má DVĚ VÝKONNÉ AMD GRAFIKY. Tvůj HW na tyto hry nestačí (u WoW záleží jestli hraješ ofiko nejnovější datadisk nebo na frečku nějaký starší, ale podle popisu asi Legion).

''da se to hrat ale obcas se to sekne''To musíš mít tak 20-30 fps a i to je moc :))) a o teplotách ani nemluvím,teď se to občas sekne ? ale jednou se to sekne tak že NB bude na vyhození ...