» Poradna » Programy

Převod z epub do pdf

Dobrý den,

prosím o radu, zda je možné převádět soubory z epub do pdf a popřípadě jak.

Předem díky,
Katka

Odpovědi na otázku

Treba vytisknout na virtualni PDF tiskarnu

napadají mne 2 způsoby
1. stačí přejmenovat soubor z *.epub na *.zip a vzniklý soubor rozbalit. Uvnitř pak najdeš adresář OPS a v něm soubory html. Pak stačí tyto soubory vytisknout na virtuální pdf tiskárně (pdf creator, pdf995 apod). To lze udělat tak (pokud nechci tisknout ručně po jedné stránce), že v jakémkoliv správci souborů si všechny soubory označím podle přípony a ty pak přetáhnu a "upustím" na zástupce tiskárny na ploše.

2. použít calibre
http://calibre-ebook.com/download...

Díky za skvělou radu. Už jsem vyzkoušela a funguje to.

Mne nejde jen tak upustit soubory html na zastupce tiskarny na plose, zkousel jsem to na pdf995 i na pdfcreator, mam neco nastavit na tiskarne, aby to slo?

Díky moc, přes calibre to šlo fakt jednoduše a vypadá to, že je to fajn prográmek na používání

Zkus tohle: http://www.e-knihy-zdarma.eu/prevodformatuknihy.htm ...výstup si dáš v pdf a pak už to jde

To je ale převod z pdf. do epub, obráceně to nejde Nebo alespoň mě ne.

Prostě to nejdřív z ePub překonvertni pomocí toho programu do txt a ten soubor následně konvertni buď pomocí toho programu nebo pomocí jiného (např. officu) do PDF. txt soubory ale přečte úplně všechno, je jen škoda, že člověk příjde o obrázky.

http://otevrito.cz/o/jak-prevest-epub-pdfPřevede to během chviličky. Srozumitelný návod.

Jojo, převede to během chviličky... jen se to pak nedá uložit do PC

Použijte http://ebook.online-convert.com/convert-to-pdfJe to rychlé a snadné.

Super, opravdu snadné, rychlé, bezproblémové... moc díky, určitě budu využívat :)

Díky, tohle opravdu funguje, snadno a rychle.

Milionkrát děkuji za odkaz na stránky !!!! Stažení pochopí i absolutní antiajťák a funguje skvěle ani kindle si nestěžuje :)

Zde je stránka, která převede online tento formát do pdf :)www.epub-to-pdf.com