» Poradna » Programy

Převod videa

Zdravím.Chtěl bych se zeptat co udělat aby mi film který sosnu třeba ze Sdílej.cz a je v HD,ale já nemám Tv a ani DVD přehrávač který by umožnil přehrátí tohoto formátu.Mám klasickou TV i DVD přehrávač.

Odpovědi na otázku

Stáhni program třeba XMedia Recode nebo FormatFactory z jejich domácích stránek a převod už zvládneš, oba jsou v češtině, je to snadné.

FF mám,ale nevím jaký formát tam zadat.Co jsem zkoušel,tak to někdy převede a někdy ne.Je to možné?

Chlape, vem rozum do hrsti!Jako výstupní formát musíš zadat ten, který umí tvůj přehrávač přehrát přeci!!!

A jak mám vědět co umí přehrát?Není to na něm napsáno.Vím,že umí xvid.To je vše.

No, vidíš - tenhle formát umí naprostá většina těchto přehrávačů. Takže šup - teď, když víš do čeho, už se můžeš pustit do konverze!

Problém je v tom,že tam jsou asi 4 možnosti velikosti formátu xvid a když jsem zkoušel nějakou dát u některých filmů to bylo prostě prd platné.

No musíš dát maximálně SD, tj. 720x576 zvuk nejlépe mp3. A kontejner bude pochopitelně .avi

Díky a zkusím.