» Poradna » Programy

Převod formátu VCD file

Dobrý den , mohl by mi prosím někdo pomoct s převodem tohoto formátu ( VCD file) na normální fotku,nějak se mi před lety podařílo uložit pro mně důležité foto v tomto formátu, ani nevím jak.Děkuji moc Tom

Odpovědi na otázku

kluci díky za radu, ale stejně se s tím nemůžu poprat, nejde mi toMůžete nějak pomoct - převézt to na nějaký soubor aby se daly udělat fotky.--zaplatímDíky Tom

Subor VCD by mal byt obraz disku, nieco ako ISO alebo IMG. Tak tipujem, ze ho treba bud vlozit do virtualnej CD mechaniky alebo prekonvertovat na iso alebo img a potom ho vlozit.A ano, treba pouzit najskor google, nie je nutne pisat do poradne. Preco nepouzivate internet ako zdroj informacii, ved na to bol vytvoreny.

To máš bohužel smůlu. Pokud se nepletu, tak VCD je snad formát pro Video CD. Takže jedině ho spustit a zachytávat si jednotlivé fotky pomocí screenshotů.