Přesunutí souboru na hdr

Dobrý den.Nůžete mi někdo poradit?Stáhnul jsem si několik her ve formátu ISO,nejmenší měla 4GB,největší 14GB,Můj problém je v tom že jsem si ho chtěl přesunout na externí disk (1 tb) ale pořád mi to píše že soubor je moc velký na cílovou složku.Nejde to ani po zabalení ve vinraru

Odpovědi na otázku

Jaký systém souborů je na tom externím disku? Tipnul bych si FAT32.

Tak jako tak ten disk naformátuj na NTFS. S takovouto si na něj nikdy nehodíš ani žádný kvalitnější film (YIFI je výjimka)

Pokud tam je něco důležité, zalohuj jinde. Pak to zkonvertuj na ntfs, trať to bude déle, ale zachování dat je vysoké. Formát je rychlejší, ale na stopro data ztratis.