Přesunutí dat na externí HDD

Dobrý den. Mám v počítači soubor o 13GB a chtěl bych ho přesunout na svůj externí HDD, který pak připojím k TV. Při pokusu o přesunutí mi vyskočí okno, že je pro cílový system souborů příliš velký. Přitom na HDD mám 170GB volno. Můžete mi poradit, jestli to půjde nějak přetáhnout? Předem díky za radu.

Odpovědi na otázku

Externi disk musí být naformatovan na NTFS. Pokud je naformatovan na FAT32, nejde na něj ukládat soubory větší než 4GB.

Jenže spousta zařízení umí jen FAT-32 z důvodu licence. Takže NTFS nemusí TV načíst.