» Poradna » Mobily

Přesun souborů na ex sd kartu prestigio multitab wize 3121

Dobrý večer chtěl jsem vás poprosit o radu jak dostat hlavně hry na extérní sd kartu,miluji strategie které zabírají docela dost místa.zkoušel jsem to přes různé aplikace z google play,ale všechny mě odkázali do nastavení-aplikace kde ikona přemístěni není ,U dvou předešlých to tam bylo.Předem děkuji za odpověď honza

Odpovědi na otázku

Podle mne to nepujde bez rootu, je to obecna vlastnost prekopaneho androidu od vyrobcu. Hlavne pokud ti to nejde poresit softem.

aha děkuji mockrát za odpověď takže narotovat tablet?tak to musím někoho sehnat opravdu moc děkuji honza

Tak to zkus timto root nic tim nepokazis,bud to root udela nebo to napise root failed. http://kingo-root.en.uptodown.com/android a pokud se zadari,tak hry velke soubory data a obb presunes FolderMount apk.