» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přesun kontaktů z Windows Phone 8

Prosím potřeboval bych poradit. Telefon Nokia s Windows Phone 8, který je používaný hlavně (kupodivu na telefonování, sem tam fotografování a internet. Kdysi dávno byl vytvořen účet neco@live.com . Nyní by majitel rád stáhl navigaci ze STORE. Heslo na neco@live.com samozřejmě nikdo nezná. Našel jsem, že je potřeba provést hard restart (tovární nastavení)abych mohl vytvořit nový neco@live.com účet. Fotografie zazálohuji, ale jak zazálohovat kontakty (je jich tam více než 300) , přepisovat to je až poslední varianta. Děkuji za pomoc Rosta

Odpovědi na otázku

Nevím jak ve WP8, ale ve W8.1M mám aplikaci Přenos mých dat, v menu "..." je volba Export na SD, Kontakty.

Díky, bohužel v menu jsem nenašel.

Ja bych na to sel pres obnoveni hesla k uctu, ale budiz, odpoved na otazku zni https://www.microsoft.com/en-us/store/p/contact-exp...

No, ale abych tuhle aplikaci dostal do telefonu musím být přihlášen do STORE a protože nemám heslo k účtu live.com tak me do STORE nepustí. Nebo to neumím

Pro obnovení hesla použij http://go.microsoft.com/fwlink/p/

Neprojdu testem důveryhodnosti, nikdo neví co tam bylo poprvé nacvakáno.

A on nikdo nepároval účet Microsoft s telefonním číslem? Přesně k tomu je to totiž dobré.

Nepároval, popravdě by mě nikdy nenapadlo, že nepůjde změnit přihlašovací jméno do STORE.

A moznost forgot password na tom live.com ste neskusali?

Zkoušeli, ale neprojdem testem důvěryhodnosti, protože nikdo neví co se tam původně nacvakalo. Holt starší škola, proč by Microsoft měl vědět datum narození

Nejde přidat nový účet pod @outlook.com a pod ním to všechno spárovat? Starý účet pak odstranit. Pod W10M to není problém.

Taky jsem zkusil bohužel. Jdu opisovat čísla, ruční práce je ruční práce.....Díky všem za snahu Rosta