» Poradna » Mobily

Přesun dat aplikací na SD kartu

Dobrý den, rád bych se zeptal zda je možné přesunout ten gigabajt dat co si asphalt 8 do interního úložiště natahal nějak přesunou na SD kartu (android 5.0.1 lg l90 d404 rooted). Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Vložíš SD kartu a dáš přesunout.... Na poradně se to asi nepřesune

Ne, takhle opravdu data aplikací nepřesune...

Pokud to ta aplikace umožňuje "ne vždy tomu tak je", tak v nastavení-aplikace a tady vybereš tu kterou chceš a bývá tam tlačítko přesunout data na SD nebo tak něco. Jak ale píšu né každá aplikace to umožní.

Pokud mas root,tak to jde FolderMount apk.