Přeříznutý kabel myši-oprava?

Bohužel se mi omylem povedlo přeříznout kabel u mé myšky Razer Mamba TE. Mám jí jen měsíc, problém je že CZC dělá opravy všeho, jen myší ne. Nevíte kde by mi byli schopní nejlépe vyměnit, popřípadě spravit tento kabel? Oplet sice už nikdo nezachrání, ale než se do pájení těch minidrátků pustím sám, raději bych si to nechal opravit od někoho kdo už má nějakou zkušenost (jsou nějak divně udělaný, izolace z nich skoro nejde sundat a mezi jednotlivými vodiči je nějaká vlna nebo co to je :D).

Odpovědi na otázku

"se mi omylem povedlo přeříznout kabel u mé myšky" - Zlatý Internet, čo sa v ňom človek nedozvie, je to do popuku, ako vypadá tvoja domácnosť.

Tak hlavně že jsi pomohl...Víš, existuje věc jménem cablemanagement, a když použiješ zippásky, tak ty se docela blbě řežou.Dával jsem si obrovský pozor na to abych žádný z kabelů při odstraňování pásky nepřeřízl... No, evidentně ne dostatečný.

Nepoužívat zippásky na kabely od myši. A když už fakt musíš, tak je neřezej nožem, někdo kdysi vynalezl kleště zvané štípačky.

A čo má spoločné prerezanie kábla na myške zo stavom domácnosti ? Ty si asi do popuku.....

Nevím jakou máš myš, ale aby oprava nestála víc než nová.

Jak jsem psal, Razer Mamba Tournament Edition. Cena 2.5 tisíce kč. Oprava rozhodně nebude stát to co nová.

A jó máš to tam, nezkusíš servis, to je otázka od 5 kila?

... do

jestli jsi v Praze, tak zkus zajít do GESu a pozeptat se, zda o někom neví, nebo to nejsou ochotni někdo udělat - pokud na to nepotřebuješ doklad, možná by to někdo přiletoval "bokem" za nějaký nedaněný rychlý příjem

Díky :)

Zkusil bych oddělat kabel z nějaké staré myši ... teď se mi to nechce rozdělávat, ale snad by to mělo jít vyměnit. Kabely jsou všechny stejné, 4 "drátky", jen to chce správně zapojit (možná bude stejný barevný kód nebo si to před odpojením starého nakreslit a prozvonit). Klidně lze použít i kabel od klávesnice, ale tam je to někdy napojené na šroubky.

Děkuji, ale právě teď jsem si jí spájel dohromady :D Funguje dokonale, jsem na sebe pyšný.Btw. Bohužel, mamba nemá šroubky -> nejde rozebrat a kabel komplet vyměnit.

Rozdělat nejspíš jde, jen se musí trochu hledat jak. Ale když už to máš "sletované", není proč. Třeba jsi i předem navlík kousek bužírky, přetáhl přes spoj a ohřál ...

To ne, na to nemám bužírku, ale izolačka stačí. :D

Moc pracne a casem to stejne vypadne. Smrstovacka je smrstovacka.ps. dost drazsich mysi ma srouby schovane pod teflony