» Poradna » Ostatní

Prepojenie tv s notebookom

Dobrý večer notebook lenovo G 500 os W 10 home,tv samsung ue40es6300,notebook s tv som prepojil pomocou hdmi kabla ale nejde mi obraz z notebooku na tv.Vďaka za rady

Odpovědi na otázku

Zkus ovladačem přepínat kanály na tv, proklikej dokola všechny ty vstupy, ale ořed tím se přesvědči, že když to máš zapojený v tv, tak na PC je v nastavení monitoru možnost dvou monitorů. A jestli máš setobox, tak ho vypni.

Dík skusim.

Skús ako zdroj signálu v telke nastaviť práve ten HDMI vstup, na ktorý si napojený.Zároveň prever, či máš na NB nastavený HDMI výstup - často sa na to zabúda a potom sa "sťažujú", že HDMI nefunguje.

ok a ako zistím že či mám na notebooku nastavený HDMI výstup dík

dej tlacitki WINDOWS P