» Poradna » Notebooky

Přepnutí grafické karty

Dobrý den(večer), asi před měsícem jsem si koupil nový notebook Lenovo 700: core i7 2,6 Ghz, RAM 8 Gb, integrovaná grafická karta intel HD 530, dedikovaná grafická karta nvidia GTX 950m. Stáhnu..er tedy koupil jsem si MInecraft a spustil, ale místo očekávaných 100fps ,,jen'' 30, po zmáčknutí f3 se namě usmíval nápis intel HD530. Už jsem zkusil změnit požívání grafické karty selektivně jen pro minecraft (launcher.exe), tak i globálně pro celý systém, ale MInecraft tvrdohlavě používá integrvanou grafickou kartu. Pomozte, prosím.

Odpovědi na otázku

Zkuste to přes ovladače od nVidie, nevím přesně jak to mají, používám Radeon, ale sand by tam někam měla přidat ta hra a pak to přes to spustit.

Poku mysíte ovládací panel invidia, tak to jsem již skoušel.

Dobry den,a nevite jak se meni grafika na radeonu??protože ja když hraju CS:GO tak místo 120 fps mam třeba 40.Díky za radu.

a mam 2 graficke karty a ja mam zvolenou tu horsi a chtěl bych hrat s tou lepsi.

Dobrý den,Chtěl bych poradit, mám notebook s integrovanou grafickou kartu od intelu 620 HD a druhou mám Radeon 550x a když hraju hry tak nevím proč tak se mi přepínají nezi sebou a seká se mě každá hra. Nevíte jak to vyřešit ? Díky za odpověď

Vynutit dedikovanou grafiku (nVidia) přímo v biosu ;)

podle tohoto navodu si zapni sledovani prepinani grafik (http://www.lenovoblog.cz/2012/02/sledovani-prepina... ) a zkontroluj zda skutecne hra bezi na integrovane grafice - me neco podobneho dela FSX, v nastaveni hry je viditelna pouze grafika intel, ale jinak se vyuziva grafika nvidia...

Nejde integrovana GrafikaLenovo-G710 i7 Notebooku