» Poradna » Počítačové sítě

Přeplňený disk C (hlavní disk v PC )

Zdravim potřeboval bych poradit ohledně problému s diskem C ( hlavni disk v PC ) zneznáného důvodu se sám začal doplňovat z 25 na 6 GB nic sem neinstaloval ani nevytvarel zkoušel sem vyčistit CClearnem a nic jen o 200 MB a vse sem zaškrtl pro vyčištění koukal sem po disku a nic vse by melo byt OK ale sam se dopňuje . Poznámka Wndows 8.1 antivir avast a hry filmy dokumenty atd posilam na externi disk D jeho kapacita je 200 GB (ted 109 ) Předem dík za rady

Odpovědi na otázku

a co vsechno mas na C:? kdyz pises ze vsechno vcetne windows posilas na D: a jak je celkem velké C:?

Body obnoveni?

Dobrý den,doporučuju http://technet.idnes.cz/vycisteni-disku-zdarma-0v... .Já používám WinDirStat Portable.TH

Pricin muze byt nekolik. Kdyz pominu ty ktere tu uz ostatni napsali prede mnou, dalsi nevyrcena moznost je i vadny filesystem. Rozhodne nez bych zacal delat neco jineho bych otestoval disk, stacit bude i prikaz chkdsk.

spustit z ponuky start -> prislusenstvo -> systemove nastroje a v nom cistenie disku.

Toto mně ve Win 8.1 uvolní klidně i 8 GB místa:Dism.exe /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase

Stíhni si SpaceSniffer z http://www.fosshub.com/SpaceSniffer.htmlPomůže ti to detekovat, co ti zabírá místo na disku..