» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přepínání náhledu ze seznamu na miniatury.

Ahojte, poradí někdo důchodci, jak nastavit aby když např. v Photosh. dám otevřít, se mi složka vždy rozbalila jako "miniatury"?Otevírá se mi jako "seznam" musím zadat miniat. ale při dalším otevření je to opět jen seznam.Zdržuje to a rozčiluje. Dříve mi to drželo v miniaturách, ale to víte 64 let je 64 let.Dík za Váš čas.j.

Odpovědi na otázku

Jo a mám XPéčka.

Furt nic, sákra, to je takovej problém?

Zkus to ve svým věku do mujsoubor, ale odpověď až zítra. Taky jsem tam zavítával.

Palo, nechápu vo co de.

vo poradnu

Hm, chtěl bych jednou být důchodce co si může dovolit PS, ano v Germanii to lze, ale je pokud máte vlastní dům, byt nebo jste pracoval pro vládu, čili pod penzí.

dolph1888 - 16 let na uranu Dolní Rožínka, je fakt že jsem kopal uran pro vládu.Ale i pro Tvůj Temelín.Ovšem byl bych raděj, kdybys mi poradil.Pokud na to nemáš, prosím nepiš sem.

Defaultně si nastavíš pro OS jak má přistupovat k souborům celkově či daným typům, pracuje to jak ve W7 tak W8.1 zdař bůh.

Enemže já nevím ako. Bloudil jsem v Ovl.panelech -usoudil jsem že v "Možnosti složky" ovšem nedaří se. Asi umřu blbej. Prosím radu polopaticky.

Vätšina programov si otvára okna podla seba, tak ako je nastavený. Napr. PhotoScape si tvrdošijne pamätá stromovú struktúru naposled vyhladávaného obrázku