» Poradna » Programy

Přenos profilu do firefox portable

Ahojte. Potřeboval bych přenést z firefoxu záložky a hesla do firefoxu portable. Problém je v tom,že mi ntb s klasickým firefoxem odešel, takže disk z něj mám jako externí. Mám sice zálohu firefoxu přes Mozbackup,ale firefox portable si s ním neporadí a stejně tak Mozbackup portable. Půjde to tedy nějak přenést z toho původního firefoxu,nyní externího hdd? Díky za rady.

Odpovědi na otázku

a nezkoušels tom přenést ručně? Jako najít si ten profil (to vygůglíš, kde má být) a prostě ho zkopírovat do patřičné složky u portable verze. Mám dojem, že jsem tohle kdysi udělal u portable Thunderbirdu a fungovalo to.Jinak mne zaráží, že MozBackup si s tím neumí poradit. Snad není ten profil poškozený.