» Poradna » Mobily

Premium aplikace v novém zařízení

Jak je to s přechodem premium aplikací na nové zařízení?Jsou zakoupené aplikace funkční i na novém zařízení, tedy že jsou na tel. číslo?Měl jsem zakoupené Poweramp a Sygic a když se v novém telefonu přihlásím na Google účet,po instalaci to požaduje nákup. Pokud je premium licence pouze na zařízení,přijde mi to nefér.Mobil se může neopravitelně rozbít a přijdete o všechny prémia?

Odpovědi na otázku

zrovna u Sygic máš u standardní licence možnost mít koupený SW na více zařízeních, tak použij kód, cos dostal a aktivuj to jako na tom prvním telefonu.

Upresním: je možnosť nainštalovať na tri zariadenia, ale súčasné používanie troch zariadení už nie je možné. Vždy môže byť aktívne len jedno zariadenie.

tak to museli změnit - mně před dvěma roky napsali toto (řešil jsem, zda mám upgradovat, nebo koupit vyšší verzi ve slevě):Dobry den ****,Dakujeme za kontaktovanie technickej podpory Sygic.Jeden produktovy kod moze byt naraz aktivny na 3 Android zariadeniach. Pokial si chcete zakupit licenciu Svet, a vasu terajsiu licenciu Europe & Russia by ste chceli poskytnut rodine, staci ked si licenciu aktivuju pomocou vasho produktoveho kodu.Licenciu si aktivujete pomocou produktového kódu(1 produktový kód funguje naraz na 3 android zariadeniach). Ak aktivujete licenciu na 4. zariadení, automaticky sa deaktivuje na 1.zariadení, aktivácia na 5. zariadeni deaktivuje aplikáciu na 2.zariadení, a tak ďalej. Takéto aktivácie/deaktivácie sú automatické a počtom neobmedzené.Avšak prenos licencie zo systému Android na systém iOS nie je možný. Systém licencovania na iOS platforme nedovoľuje prenos licencie na a z tejto platformy, pretože Apple nepovoľuje takéto úkony.Ďakujem za pochopenie. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok, alebo problémov, len odpíšte na túto správu a tento ticket sa znova otvorí.Best regards,BorisSygic Customer Support

Díky, je to opravdu na tel. číslo, aplikace se aktivovaly po chvíli.Sygic aktivační kód nevzal,ale aktivovaly se zaplacené mapy přes přihlášení do googlu.