» Poradna » Web a internet

Překladač on line pro překlad z Wikipedie

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,který on line překladač mohu použít pro nejpřesnější překlad z anglické internetové Wikipedie do češtiny.Děkuji.Jana

Odpovědi na otázku

vlastni rozum a google translate

Těch překladačů je hodně.Zatím Děkuji.Jana

Pokud vím, tak zadarmo žádný překladač nedokáže dobře překládat z angličtiny do češtiny a naopak. Osobně používám Google či Bing překladač.

Google Překladač je asi to nejlepší, co je k dispozici. Samozřejmě má svá omezení a některé text co z toho vylezou, jsou pěkný paskvil. Ale jiné překladače jsou ještě horší...

Českou verzi Wikipedie?

Ta vždycky není k dispozici.Pokud Vás něco napadne nebo budete o něčem vědět ozvěte se.Děkuji.Jana

jak říkám, nic lepšího než Google Překladač není.