» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přeinstalace windows

Zdravím,smazal jsem celý disk. Na flashku dal windows 8 a v biosu nastavil bootování. Vše šlape, spustím instalaci, ale ta vyžaduje restarty. Když se počítač restartuje, zpustí se mi opět boot od znova a celá instalace probíhá od znova a furt do kola. Nějaké rady co s tím aby instalace pokračovala dále ? Díky :)

Odpovědi na otázku

no ano..po prvom reštarte treba vytiahnuťUSB kľúč, respektíve nastaviť bootovanie z pevného disku..respektíve používať boot menu a nie natvrdo nastavovať boot z externého média

Riešenie je jednoduché. Po prvom reštarte vytiahni flashku. Inštalátor ju už nepotrebuje.