» Poradna » Mobily

Přehřávání krytu na telefonu

Dobrý den,Potřeboval bych poradit ohledně krytů.Mám telefon Huawei P8 Lite a koupil jsem si na něj kryt ale vždy když nasadím kryt na telefon tak on se po nějakém hraní začne strašně přehřívat.Hodlám si koupit jiný ale gumový A tedy konečně otázka nevíte přehříval by se z gumového také děkuji za normální odpovědi.

Odpovědi na otázku

Pardon gelový

Guma neochlazuje, spíš drží teplo. (Gel, viděl jsem chlapa s voskovýma zubama u fotografa. Pak se zapoměl, v bufiku dal horkou polévku a zuby ba efekt za tisíc byly v )

Was is Přehřávání ?Der negramota.

hlavně, že ty to máš dobře když už tak ist a Negramota bude spíš die