» Poradna » Programy

Přehrávání internetový rádií - problém

Ahoj,mám problém s přehráváním internetových rádií. Pokud poslouchám přes Radiosure třeba clubradio.cz přes mp3 stream tak to jede v pohodě. Pokud si chci třeba pustit rádio humor, kde stream končí koncovkou asx, tak se nepřipojím a hlavně mi spadne připojení k internetu. Nemáte s tím někdo zkušenosti ?Na routeru mi začne svítit kontrolka spojení a musím ho vypnout a zapnout. (jak v particce it). Dělalo to i s jiným routerem teda spíš to vidím na nějakou softwarovou chybuRadio SureEset smart security 6Win 7router ZYXEL N750Děkuji za radu a pomoc

Odpovědi na otázku

ASX není stream ale pouze playlist, musíš to otevřít něčím co umí se soubory ASX pracovat

Přehrávač internetových rádií toto podporuje, problém byl nejspíš v nějakém nastavením routeru. Pokud jsem obešel router vše jde jak má. Trošku jsem si s tím pohrál a už mi to hraje. Jen doufám že jsem nevypnul nic důležitého.PPTP Passthrough: Enable x DisableL2TP Passthrough: Enable x DisableIPSec Passthrough: Enable x DisableFTP ALG: Enable xDisableTFTP ALG: Enable xDisableH323 ALG: Enable xDisableRTSP ALG: Enable xDisablekdyž jsem vše vypnul, tak to jede.