Přehození CPU z PC č.1 do PC č.2

Zdravíčko, mám v plánu přehodic procák z kompu č.1 do kompu č.2.V kompu č.1 je Phenom II X4 965 V kompu č.2 je Athlon II X3 435Chci udělat výměnu tak, že Athlona dám do prvního pc a Phenom do druhýho PC. Můj dotaz tedy je.. Když budu reinstalovat Windows 10, bude problém s aktivací? Po instalaci systému se mi Win 10 automaticky aktivují, jelikož jsem upgradoval ze Sedmiček. Nevim jestli jsem četl správně, ale budu muset dělat upgrade znova jenom díky výměne cpu?Jak to tedy vůbec je , když chci prohodit procesory ? Četl jsem, že když odejde deska a koupí se nová, tak se Win 10 neaktivují a sestava bude muset projít Upgradem.. je to tak i s CPUčkem?Kdybych napsal něco špatně, tak mne prosím opravte. Mám v tom bordel. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

1. Pokud zůstane ZD stejná, o aktivaci nepřijdeš.2. Šaškárnu s upgradem si můžeš odpustit takto:http://www.techbit.cz/2015/cista-instalace-wind...

Zkontroluj si v kompu č2 BIOS, zda podporuje vyšší verzi CPU, popřípadě ho updatuj.

1. Zkontroluj v manuálu desky, zda tento konkrétní TYP a REVIZI procesoru podporuje. Patice AM3 není určující.2. Aktivace nebude požadována.

Docela luxusní, dnes jsem ze zvědavosti podal dotaz v online chatu s nějakým pracovníkem Microsoftu a ten mi řekl, že pc bude muset znovu projít upgradem, když ty procesory v sestavách prohodím. Nevim co si mám o tom myslet. Kvůli procesoru nebudu znova dělat upgrade ze Win 7 na Win 10.