» Poradna » Programy

Predava niekto v SR program Alcohol 120% ?

Diky za pripadne tipy.

Odpovědi na otázku

Alcohol se celosvetove prodava tady:
http://shop.alcohol-soft.com/en/purchase.php

Pokud najdete dodavatele na Slovensku, dodaci lhuta bude podobna, cena o polovinu vyssi..

PS: A neni lepsi ZDARMA pouzivat DaemonTools?

Daemon pouzivam,ale praca s Alcoholom je komfortnejsia. Tych 29 eur za dobry program nie je problem zaplatit.

Na Slovensku se Retail verze Alcohol oficialne neprodava - nejbliz v Nemecku nebo Italii.
Alcohol 120% - 29EUR je licence jen na jeden rok (po dobu jednoho roku muzes updatovat zdarma) - doporucil bych spis Lifetime licence, ktera sice stoji 59EUR, ale jak rika nazev, moznost upgradu zdarma mas na dozivoti.Vzhledem k vyvoji programu a pridavani dalsich moznosti a funkci (neco malo o planech jako clen vyvojoveho teamu vim, samozrejme ale nesmim nic prozradit) se ta lifetime licence vyplati.
Pokud ale chces jenom virtualni mechaniku s moznosti udelat v programu image z CD a namountovat ho, staci ti Alcohol 52%, ktery neumi vypalovat, ovsem zase Lifetime licence stoji mene - 22,3EUR.

Diky Stalin,ale pokial viem,je aj nejaka free verzia 52-ky.

Jj, ta taky existuje, obsahuje navic adwarek - Protection Database Search Toolbar, a umi vytvorit jenom 6 virtualnich mechanik, zatimco placena jich zvladne 31.
Jinak je uplne stejna jako placena verze Alcohol 52%...

No ja vystacim aj s jednou virtualkou,diky.

Na www.stahuj.cz je moznost zakupenia aj pre slovenskych zakaznikov, ale platit treba asi prevodom na ucet a tam su vraj dost vysoke poplatky, ked prevadzate peniaze do CR, neviem vsak na isto.

A ako je to s licenciou pri prechode na ine PC ?

52% ti nestaci ?

Nie,nestaci,v tomto smere je lepsi Daemon. Ide mi najma o napalovaciu cast.