» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přechod z Home na Pro bez přeinstalování systému

Dobrý den,prosím o informaci:Mám v PC přenositelné USB FPP Win 10 Home 64 bit. Lze bez přeinstalování přejít na USB FPP Win 10 Pro 64 bit s pozdějším použitím Win 10 Home 64 bit na jiném PC (např. že se vloží nové lic. číslo a zbytek Win Pro se doinstaluje)? Nebo je lepší čistá instalace? Děkuji za info. Mějte se fajn, JK//Upraven nicneříkající titulek.//

Odpovědi na otázku

Možné to je, normálně nainstaluješ pro klíč. Poté se provede upgrade, je to podobné jako kdyby se instalovala nějaká aktualizace.A ano, home licenci pak můžeš použít jinde.

Děkuji za info. P.S. Náhodou netušíte ,zda na musím nejdříve na podpoře MS Win Home z PC "odhlásit" nebo netřeba?

Vůbec netuším co je toto "odhlásit".Takže se nikde odhlašovat nemuisíš

Jasně :). Je to kostrbatě podané. Myslím něco jako přerušit u MS provázanost mezi PC/účtem a Win Home , abych je potom mohl nainstalovat na jiné PC.

https://support.microsoft.com/cs-cz/help/12440/windows-... Digitální licence se na FPP nevztahuje, ne? A i kdyby ano, provázanost s účtem rušit nemusíš.

W10 sa da upgradovat na Pro, staci vlozti spravny kluc.https://www.howtogeek.com/234946/how-to-upgrade-fro...