» Poradna » Ostatní

Práce přes pc

Hledám práci/ brigádu přes internet. Jsem otevřený čemukoli a velmi učenlivý. Otázka: Kde nabídky hledat?

Odpovědi na otázku

Hledej dal, nenajdeš nic :) Všechny práce přes internet, které najdeš na internetu jsou jedna vedle druhé podvod. Pokud někdo seriózně takovou práci nabízí, tak ji vůbec nemusí dávat do inzerce, protože mu za ni urvou ruce všichni známí. Taková práce z domu se vyvažuje zlatem :)

Když umíš něco konkrétního, tak se přes internet v klidu pracovat dá, viz.: https://support.amara.org/support/solutions/article...

To ovšem nevypadá jako případ tazatele :) Tam to bude nejspíš končit klikáním. Jinak by se určitě rozepsal, že má nějakou konkrétní kvalifikaci.

Youtuber XD

pokud se nehodláš obnažovat před webkamerou nebo nemáš nějakou kvalifikaci abys mohl např. dělat korektury nebo překlady textů, tak pochybuju, že něco slušného seženeš.

Nejlépe je prý placeno gay porno. Své o tom ví i syn bývalého brněnského primátora nebo ředitel think-thanku Evropské hodnoty.

ten Honimír?

"Jsem otevřený čemukoli a velmi učenlivý." Aby to nevzal za ocásek.

Protože dále nekomunikuje, tak už asi nakupuje hromadu Indulony a provádí klystýr.

Aby zasa niekto nehovoril ze tu nik neradi.http://kariera.zoznam.sk/pracovna-ponuka/737475/!!!-praca-z-domu-rozosielanie-hromadnych-e-mailov-!!!?utm_source=istp&utm_medium=listing&utm_campaign=istp

Oprava odkazugoo.gl/lgZgQe

Bez nekam na stavbu, mlady clovek potrebuje pohyb ne porad sedet za pocitacem, o cem jednou budes vypravet vnoucatum? Poznas nove pratele, necemu praktickemu se priucis, opalis se na slunicku a hned se na svet budes divat jinak

Díky všem za dobré rady a neděkuji za ty deb*lní!