» Poradna » Ostatní

Práce před maturitou

Právě mi končí střední, ve čtvrtek mám vysvědčení a za měsíc maturitu. Jelikož nebudu celý den za dnem trávit nonstop připravě na zkoušky, napadlo mě, že bych si už mohl zkusit najít pracovní pozici jako programátor(nejspíše pro android aplikace). Jelikož nejsem moc zkušený a programovat se učím doma sám, neměl bych žádný problém dělat zadarmo. Jde mi hlavně o to, abych nasbíral zkušenosti. Moje otázka tedy zní, myslíte si, že by mě někde vzali? Má cenu otravovat teď firmy, nebo se mám radši doma ještě učit a poptat se až naberu více zkušeností (po maturitě) ?

Odpovědi na otázku

Vzhledem k tomu, kde se ptáš se radši uč

No ty chces pracovat alebo sa ucit v praci?A ked sme pritom normalny vek dozitia je 160 rokov, nemyslis si zeby si si ho ucenim na maturity a sucasne praxou skratil? Mozno aj o 30 rokov?

Věnuj se škole abys odmaturoval, práce si užiješ dost a dost - takových cca 50 let pokud (jak jsem pochopil) nejdeš dál na VŠ).

Chceš říct, že místo svaťáku (týden) je teď na přípravu k maturitě měsíc volna? To je vtip, nebo úroveň výuky tak upadla? ☺

Tak jsou písemné zkoušky, pak ústní. Nás bylo např. 5 tříd, takže pokud se pamatuju, tak to zabralo 2 nebo 3 týdny stihnout ústní. Takže ti co šli nejdřív, tak měli týden, ti poslední 3 týdny (ale taky o 2 týdny nervů navíc).