» Poradna » Ostatní

Pozdní zobrazení flash disku na PC

dobrý den . Prosím o radu. Po pripojení nového Flash disku do usb se na noteboku objeví až asi po 20vteřinách.Flahska je formátovaná, nejsem až tak znalý, tak se omlouvám . V čem by mohl být problém? Dík za odpověd.

Odpovědi na otázku

Já zasunu a načítá obsah než se ukáže nabídkaAle jako další disk je vidět pokud dám Start a PočítačPozn mimo dotaz. Zkontroluji antivirem co do ntb strčím, před odebráním požádám

nový flash disk sformatovany po zastrcení do usb mého noteboku se objevý asi po 20 sek. Na jiném pc se objevý okamžitě. Nevím kde je problém .Díky za radu.

Řešení všech problémů Woken:1. Restart počítače2. Pokud nepomůže, tak přeinstalace systému3. Pokud ani to nepomůže, tak Linux