» Poradna » Programy

Powerpoint - video

Zdravím :)Chtěla bych vás poprosit o radu. Dělám jednu prezentaci v PowerPointu (2010) a potřebuji tam mít i jedno video. Zvládla jsem ho tam vložit, dokonce mi i funguje (:D), ale bojím se, že když pak budu prezentaci pouštět ve škole, tak mi video už přehrát nepůjde. Několikrát jsem viděla, že to lidem dělalo celkem problém. Lze se nějak pojistit? Nějak to propojit? (+ Lze video přímo v prezentaci v průběhu přehrávání i zpomalit??) Díky

Odpovědi na otázku

jediná jistota je mít video bokem a pustit ho samostatně. Vložené v prezentaci dělá akorát problémy. I na konferencích lidi normálně zapauzujou prezentací, minimalizují ji a spustí video, poté zas obnoví prezentaci.