Powerbanka pro DELL XPS 12 touch

Protože má 4K displey tak i adekvátně žere baterku. Jsou power banky i pro tablety či 2 v 1?.Jestli někdo neví o nějaké takové.Má konektory USB-C.Děkuji za případné info

Odpovědi na otázku

mnojo, koupit si něco co má 4K na 12ce displeji byla teda pěkná kravina. Powerbanka pro takový stroj bude klidně vážit kilo i víc - to se ti fakt chce tahat?

Kvalita obrazu je excelentní.No většinou bude na kablu ,ale občas na baterie .Zatim to má výdrž cca asi 3hodiny ,testuju to v dané chvíli.Hlavně je to na přehrání 4K videa z Lumie 950XL

4K video jde přehát i na HD displeji. A u 12" tam nebude vidět rozdíl, pokud to nebudeš zkoumat lupou ;)

To sice jo.,ale designově a i parametry se mi tento DELL líbil a kvalita a výkon jsou naprosto evidentní.

Jako kdybys řekl z kamery, ale 4K z mobilu? To si zas markeťáci honili triko, aby se mohli chlubit papírovými hodnotami.

Tak 4K video z Lumie je na mobil parádní a prostě chci aby jsem měl možnost záznam 4Kvidea přehrát na stejném rozlišení a ne fullHD obrazovce.

Tak a ted koukám na záznam 4K videa poprvé od doby co jsem ho pořídil a teda je obraz ostrý jak žiletka.Skvělá Lumia 950XL a zvuk taky velice dobrý.Jen se nesmí s mobilem moc rychle přesouvat.Třeba prostě 4K záznam přehrávat na displey o stejném rozlišení.Takže jsem nekoupil rozhodně špatně.Jen prostě na baterii vydrží pouze cca 3 hodiny.Nabíjí se celkem rychle.Jen kdyby byla nějaká power banka na další cca 3 hodiny.Jinak výkonem nejlepší tablet co jsem kdy měl.

Kilo? To snad ne, já mám https://www.exasoft.cz/viking-car-jump-starter-1... A nastartuji s tím benzínový 2litr...

Tak samozřejmě existují, stačí pohonit strejdu Googla. Třeba tady https://www.best-powerbank.cz/powerbanky-2/notebook-pow... , ale určitě je jich víc v různých provedeních i cenách. Já napsal "powerbanka pro notebook" a dal hledat...

Děkuji za kvalitní info a jdu okamžitě koupit tu nejsilnější 45000 mAh. Jen ještě někde sehnat folii na displey.Zatím nemohu nikde vyhledat.Snad se něco najde.

zkus Brando Workshop.

To je nějaký západní web.Raději český, jinak děkuji za snahu pomoci.Kdyby někdo věděl kde se dá sehnat folie na Dell XPS 12 tak budu rád .

V česku se to blbě shání. Můžeš zkusit ukecat Alzu, Softcom nebo CZC, zda to nezvládnou objednat, ale jednoduší je ti to od Brando koupit rovnou.

Tady kolega poradil. Obchod je v Olomouci tak tam v nejbližší době vyrazím a baterka vypadá na obrázku schopně Případně potom o této baterce podám info .Stojí cca 3500 Kč. Folii už mám na displey ,sice obyčejnou -aspoň něco.

jsem ti odpovídal na tu folii. Folie Brando jsou profláknuté a jejich eshop měl folie spousty typů a velikostí.

Tohle bylo na rychlo a ted v klidu se porozhlédnu po pořádné kvalitě.O Brandu jsem slyšel a když někde najdu za dobrou cenu jako tento Dell tak koupím a na tem web se ted pořádně porozhlédnu co tam všechno mají a hlavně v klidu

Jen poznámka ,ten Dell stojí pořádný ranec a nechci si ho zkraje hned zničit.Nechám si na něj ušít na miru brašnu.

Ano je a dokonce přímo od Dellu https://www.czc.cz/dell-pw7051l-napajeci-ada...

Není tam uveden zrovna muj model ,ale to se optám na obchodu či servisu Dellu.Diky za info