» Poradna » Notebooky

Potrebuji tablet

dobry den, potrebovala bych si vybrat tablet ktery by mi vyhovoval, ale nemam predstavu kde zacit...potrebovala bych na nem delat zapisy do skoly, chodit na internet, divat se na videa a filmy, aby mel pouzitelny fotak z obou stran a dam za nej max. 6000,- (popripade premyslim nad apple ve sleve...kolem 7900,- ale apple jsem nikdy nemela a nevim...) pomohli byste mi prosim neco vybrat?

Odpovědi na otázku

na zápisy ve škole nikdo nic lepšího než tužka a papír nevymyslel... Zbytek zvládne každej tablet v daný cenový...

no tak diky no, tyhle komentare miluju, co takhle primej typ?

jediné digitální zařízení, na kterém se dá slušně psát a kreslit je Samsung Galaxy Note s Androidem, případně Windows tablety s aktivním perem jako třeba Surface Pro. Vyzkoušený mám Note 10.1 - na tom se dá i celkem v klidu kreslit. Ale pořád mám dojem, že normální papír a tužka je pohodlnější. Eventuelně blok a digitální pero Staedtler - pracuje se s tím jak s obyč perem, ale vše se digitálně ukládá do paměti a pak to zobrazíš třeba na PC.Na tom zbytku se dá použít akorát stylus typu "klobása" se kterým se fakt psát nedá a ani displej na to nemá přesnost - je to kapacitní, takže to prostě nejde.Na dotykové klávesnici fakt 5 hodin denně psát nechceš - věř mi. A tablet s externí klávesnicí je vlastně notebook a notebook za 6-7000 Kč je pořád mnohem lepší než tablet - bez ohledu na to, zda Android nebo Apple. Na čumění na net a filmy pak stačí i tablet za dva tisíce z Tesca.

případně doplnit pro digitalizaci:http://www.conrad.cz/digitalni-tuzka-staedtler... a za zbylé 3 000 si koupit obyčejný tablet na internet a filmy

pokud oželíš foťák, tak třebahttps://www.alza.cz/visionbook-10wi-odnimatel...