» Poradna » Windows (a jiné OS)

Potřebuji pomoci s windows 8.1

Prosím poraďte mi! Dnes mi přišla volitelná aktualizace. (respektive tato: Aktualizace systému windows 8.1 pro systémy s procesorem x64 (KB3000850)A když se vše stáhne vyskočí na mě chyba s kodem 80070002Prosím nevíte jak tento problém vyřešit a aktualizace nainstalovat?

Odpovědi na otázku

KB3000850 neobsahuje kritickú záplatu, tak sa naň smelo vyprdni, počkaj na si decembrové (prosinec) plátanie W8*.

Odinstalujte antivirový program jiného výrobce (pokud je v provozu), nebo odinstalovat Tuning čištění nástrojů zpráva od microsoftu

Zdarvím nedoporučuju instalovat!