» Poradna » Web a internet

Potrebuje A zaznam pri zmene NS serverov ?

Zdravim vas,mam taku nezvyklu otazku- mam dve domeny u jedneho registratora, jedna je bez hostingu s programom presmerovanie (napr. www.A.sk) a druha je s hostingom (napr www.B.sk).Kedze mi poskytovane hostingove sluzby na domene www.B.sk prestali vyhovovat, zmenil som NS na iny hostingovy server. Ked som skotroloval nastavenia na domene www.A.sk, jedine mozne nastavenia boli iba v NS serveroch a stranka normalne funguje. Takze som vymazal vsetky udaje z www.B.sk (cname, A zaznam, MX zaznamy a pod), ale NS nie su presmerovane ani po 24 hodinach. Na porovnanie u ineho operatora (active24.sk) boli NS zaznamy presmerovane cca do 6-8 hodin.Kedze www.B.sk momentalne nema platny A zaznam, nefunguje ani odkaz na povodnu stranku kde je len index.htm s textom Na stranke prebieha udrzba. Preto sa pytam, ze ci nahodou nie je nutne mat spojazdneny A zaznam aby prebehlo presmerovanie na nove NS. Dakujem za kazdu odpoved. Peter.

Odpovědi na otázku

Kedze som na otazku mi nikto nereagoval, spravna odpoved je nie, na presmerovani NS nepotrebujete platny A zaznam.Snad to niekomu pomoze...