» Poradna » Mobily

Potopený Huawei P8 Lite

Dobrý den, před nějakou dobou se nám podařilo na pár vteřin utopit telefon ve vodě. Telefon se zapne chvíli vydrží zapnutý ale po pár minutách se vypne a již se nezapne, pokud ho nezapojíme na kabel do elektriky. Když je v elektrice, tak funguje zcela normálně, na nabíječce vydrží zapnutý dokud se neodpojí, poté se zase za pár minut sám vypne. Co by mohlo být příčinou? Nemohla by být jen nějak vyzkratovaná baterie? předem děkuji za rady

Odpovědi na otázku

U vytopeného telefonu ti na dálku nikdo neporadí, je potřeba telefon otevřít a prozkoumat zevnitř. Osobně ale předpokládám, že to bude neopravitelné, je to už moc dlouho. Utopený telefon je potřeba okamžitě rozebrat, odpojit baterku a důkladně vyčistit a vysušit. Pokud se to neudělalo hned po pádu do vody, tak pozdější záchrana už není většinou možná.