» Poradna » Web a internet

Potíže s WI-FI

Dobrý den,mám potíže s wifi připojením. Jednoho dne při zapnutí PC se můj wifi přijímač rozhodl, že nemůže nalézt moji domácí wifi síť. Přitom mi zobrazuje 2 jiné cizí sítě. Na svojí domácí síti jsou mimojiné připojené dva mobilní telefony a oba se na wifi připojí bezproblémově a skvěle fungují. Wifi příjímač v pc mi síť nedokáže zobrazit a připojit se na ni. Prosím o radu, čím by to mohlo být. Děkuji.Zdraví Tomáš Matejčik

Odpovědi na otázku

Wifi-router se ti přeladil na kanál 12 nebo 13 a tvůj počítač je neumí zpracovat.Podívej se do nastavení ovladačů wifi-karty, jestli nejde nastavit na rozsah kanálů 1-13.Druhá možnost je přenastavit ručně kanál wifi-routeru na nějaký nižší, nebo v routeru nastavit region USA a nechat automatickou volbu kanálu.