» Poradna » Web a internet

Postupné upřednostňování sítí Wi-Fi

Zdravím, mám následující dotaz. Dá se nějak přímo ve Windows 7 nebo nějakou aplikací nastavit pořadí upřednostňovaných sítí? Protože mám ve škole máme síť XXX a síť YYY na internátě máme obě sítě zároveň + moji wi-fi ZZZ a kamárádovu wi-fi ŽŽŽ :D mno a všechny tyhle ty sítě mám na pokoji "zároveň" (kromě ŽŽŽ) a já chci udělat to aby když budu mít v dosahu sítě X Y Z aby se pc připojil na ZZZ , když budu v dosahu X Y Ž aby se připojil na ŽŽŽ a ve škole aby se připojoval k XXX síť YYY neřeším tu nepoužívám. Dá se to nějak nastavit? Má někdo nějaký návod či odkaz? Díky

Odpovědi na otázku

Ono totiž přeuspořádání seznamu wi-fi sítí nepomáhá stále se mi připojuje na síť XXX

Nastav si spravne roaming. Bud v managamente wifi, alebo v ovladaci wifi karty.