» Poradna » Web a internet

Postovni sporitelna - portal internetoveho bankovnictvi.

Funguje to nekomu, kdo tam ma ucet? Mne uz par dni ne a ujisteni na jejich provizornich strankach, ze v "NEDELI" v 6:00 bude zase zprovozneno, mi hlava trosku nebere. Mam dnes trosku zatemneno, ale i tak je tady nejasny pocit, ze dnes je streda.

Odpovědi na otázku

Přihlášení do Portálu není v této chvíli možné. Prosíme, zkuste to za chvíli. Omlouváme se za komplikace a nepohodlí.Svůj požadavek můžete vyřešit také přes Era telefonní bankovnictví (linka 495 800 100) nebo přes Era smartbanking.Takže nejde

Tak dekuju. Zkusim to v nedeli.

není tak dlouho co měnili systém na "erasvet", taky jim to nefungovalo pár dní. Ale sem línej si udělat účet jinde.

Asi tak.

Přihlášeno, přepnuto do IB, ... jo, funguje, stejně jako včera.

Tak dik. Jede to. Ja bych snad cekal do te nedele. Dneska uz bych asi nemel na nic sahat a nepoustet se do nejakych slozitejsich operaci.

Ač používám Chrome,na ERA mám IE/doporučuje sama banka/ a funguje.