Postacuje mi zdroj k novej zostave?

Dobry den, chcem sa informovat ci mi postacuje zdroj Qoltec SilentLine 425W k novej zostave:zakladna doska: GIGABYTE F2A88XM-D3Hprocesor: AMD Athlon II X4 860K, 3.70GHz, 4MB, 95W, Socket FM2+, Boxpamat: 4GB 1866MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM XMP HyperX Savage Dakujem za radučendo

Odpovědi na otázku

bude tam i nějaká dedikovaná GK?

Ano ATI Radeon HD5450

Kde jsi ho vzal? Zatím ho tam nech, ale při nákupu jakékoliv výkonnější grafiky kup nový a tenhle dej co nejdál. Nejlépe Merkelové do šuplíku, ať se probere.

Mam to v plane aj z novym SSD len nie su to male eurace

Myslím, že ho koupil někde v minulosti přibalený k nějaké skříni a to celé tak za 900 kč.

Pravděpodobně ano, a také se současnou sestavou bych ho nechal dožít. Z představy jakékoliv více či méně herní grafiky v kombinaci s ním mi běhá mráz po zádech, a to ten PC ani není můj.

Tak z velké části většinou jen zhasne zdroj a nic sebou nevezme, ale já bych ho už raději měnil. Ten pocit, když víš co tam máš.

asi tak nejak

Nene, je to fakt špatný zdroj. Kde si k němu přišel? Jinak si kup CX430 od corsair. To utáhne v pohodě i GTX960 a stejně bych lepší grafiku k tomu procesoru nedával.

Mam ho v starej zostave aj s tou grafikou