» Poradna » Web a internet

Pošta přidružení

Při snaze o přímé odeslání zprávy z PDF Architect3 vyskakuje upozornění, že nemám přidružen žádný program. Můžete mi někdo poradit postup pro WIN 10 ?Moc díky .

Odpovědi na otázku

No a že by sis třeba nainstaloval Thunderbird nebo něco jiného?

Kde ty na ty kokotiny chodíš?

Tak, kde by tě nepustili ani k desinfekci kotců. Jinak jsi ale měl pravdu. Měl jsem mu raději navrhnout WLM, i když nemá heslo ke vstupu.

Jo takhle, ty žiješ v kotci. To leccos vysvětluje.

No jo, další, kdo nerozumí ANI čtenému. Je tam také "ANI". Prostě by ses tam nehodil ANI za počišťovače.Raději se běž něco naučit.

Já rozumím tomu, že asi bereš nějaké návykové látky a potom nechápeš ani své vlastní bláboly.

Musíš si nastavit nějakého poštovního klienta jako výchozí program.