» Poradna » Počítačové sítě

Post 2 - PC (doporučeně)

Takže nazdar lidi dnes po 2.Doporučeně jsem dostal typ ,že je lepší si koupit PC mno a koukám a našli se tu 2 akorát tak pro mě tak je pomluvte ,pochvalte a řekněte ,který je lepší 1 má sdílenou pamět (dočtete se :D ) a ještě tu padne 1 dotaztakže 1. je : http://stolni-pocitace.heureka.cz/hal3000-trinity-silver-61... 2. je : http://stolni-pocitace.heureka.cz/hp-pavilion-p6-2403ec-d7a... (ten mi připadá lepší .. ) tak a ted ten další dotaz : Takže vidím tu Procesor AMD A-Series ,říkám si co ? co to je ? normálně je dual core,intel,pentium ,ale toto ? taky bych chtěl poradit jestly je to dobry procák nebo uplně na pííííííp (značka, na ghz koukněte na stránky) Tak jo díky a po 2. děkuju za případné odpovědi Ler3y

Odpovědi na otázku

AMD je dlouholetý výrobce procesorů, stejně jak Intel. Dual Core, Pentium jsou typy, který vyrábí Intel. Který je lepší a který horší...v každé době to bylo jinak. Dnes bych šel spíš do Intelu.

Aha díky ,a kdybych si měl vybrat mezi těmito dvouma PC,který je podle vás lepší ?? Jo a mimochodem AMD je dobrý ?

Pokud AMD, tak Phenom X4. Tomuhle se vyhnout obloukem!

Ani 1 nebrat! Toto není výkonné PC, ale je to APU! Podívej se na stránky czc. a tam si naklikej sestavu......nejlépe to postav alespoň na i3, 4GB paměti a GF 560.

http://www.czc.cz/hp-pavilion-p6-2401ec-cer... (Ivy+Bridge)&q-c-3-f_2027450=sDDR3&q-category-id=fntvufjs1cgqub40sd511sint5&q-c-2-f_2025812=sIntel+HD+Graphics&q-c-1-f_2027481=sInteltoto jsem si tu naklikal .... mno a ta grafická karta je kolik mb?

Ta grafika je špatná, neherní! Proč když chceš hrát hry bereš PC se sdílenými grafikami? A jinak jsem myslel, aby sis ty komponenty naklikal sám, pořizovat hotové sestavy od HP je nesmysl, je to dražší a za podobnou cenu poskládáš výkonnější stroj.

Mno já jsem na PC naprostý amatér.Nemam desetitisíce na ntb.Co je špatného na AMD ? mimochodem tamty dva PC mají 2 TB pamět 8 GB RAM a 3,2 GHZ plus ! (jeden z nich aj 1 GB grafiku) vše ok ... teda alespon podle mě co je špatnho na tom AMD ? Mam k dispozici na PC max 18 000 kč ... a tyto 2 jsou za 11 000 ! akorát je tam AMD ..

2TB paměť nemá žádný PC. Na tom AMD je špatné v podstatě všechno, výkonově je na tom velice špatně (pokud trváš na AMD, pořiď Phenom, ten je na tom lépe), oproti Intelu dost zaostává. O grafické kartě nemůže být řeč, ta je integrována v procesoru a její výkon je tragický (podobně jako v těch noteboocích s Inteláckými grafikami). Zkrátka grafiku alespoň tu GF 560 nebo 660, procesor Ivy Bridge.....ale ne hotové sestavy, naklikej to zvlášť.

Mno kdybych si nedal hotové sestavy tak mi to poskláádá kdo ? já ? prosímtě ja jsem v tomhle naprostej amatér ... zapnu PC a hraju ... tot je pro mě vše a když už je řeč o špatné grafice a procesoru tak jsem gooogloval :D a našel jsem eště tuten za příznivou cenu ...http://www.czc.cz/asus-cm6330-cz005s/127305...

A opět špatně. GF 620 je špatná grafika, ty 2GB paměti má pouze na ozdobu.

http://www.czc.cz/dell-inspiron-660mt-cerna... tento PC mi příjde jako dobrý i ta grafika (1 GB ) - stačí

Nestačí. Sandy Bridge je stará technologie (za tu přemrštěnou cenu navíc pořídíš sestavu s Ivy Bridge), grafika je opět špatná, neherní. To, že má 1GB paměti je irelevantní, protože je pomalá a nic na ní nespustíš.

Ta grafika je hrozne pomala,pamet je jen uloziste,cim vetsi pamet neznamena vyssi vykon.Minimum herni grafika geforce 660nebo Ati 7850/70 .

když si koupím Geforce GTX tak mě to vyjde na 30 klacků

Tak šetři

Co kecáš? GTX nepotřebuješ.....http://www.czc.cz/asus-gtx660-dc2o-2gd5/114...

Vsak kup Geforce 660 nebo Ati 780 ty stoji kolem 4tisic k tomu i5 ty taky stoji kolem 4-5tisic.Za 18000 si sestavis mohem vykonejsi pc nez ty tvoje posty.Vyber si komponenty a nech si to slozit.

Vybrat ,vybrat nojo ,vidíte snad jaký jsem na toto expert ne ? tak když mi tu říkáte ,že to co tu odkazuju je na nic tak já nevím :D

Proto zajdi do PC obchodu (vynech Tesca, Okay elektrospotřeniče apod.) a nech si PC poskládat.....

Hele, když tomu nerozumíš, tak nestřílej a nech si to někým poskládat. Pak tu můžeš nechat tu sestavu verifikovat.PrasatkoPee

Pravda ,ale kým ?

Obchodníkem? Když už jsou na to zařízený?PrasatkoPee

Na světě je 10000 firem 1000 značek PC jaký je ten správný jaký je ten levný ? hmm ?

Už jsme ti tu psali Alzu a czc.

fajn díky zeptám se v prodejně .... asi tu ALzu

Tak moc bych byl rád kdyby jste koukli na nějaký Stolní pc do 17-18000 kč ,aby byl aspon nějak tak dobrý (myslím tím dostačující na dnešní hry) protože já tomu (jak tak na to koukám) nerozumím

navštiv zdejší fórumhttp://forum.zive.cz/viewtopic.phppřípadně doporučené setsavyhttp://forum.zive.cz/viewtopic.php

lidi já nemůžu šetřit na nový PC 30 000 kč ... řeknu vám kolik čeho má můj PC ok ? Takže RAM : 0,99 GB Grafika 128MB Procák : Intel celeron m cpu 1,73 ghz výdrž baterie : 5 minut takže potřebuju co nejrychleji nový PC ,levný ,výkoný at si mohu zahrát konečně nějakou hru a né oxidovat na netu ,který se mi tu mimochodem seká taky ....

na co 30000 daji se setavit i za 15000.

Jojo poradili jste mi s tím si ho nechat sestavit ... to také udělám moc díky za rady a jinak PC mam dost výkonný co ? :DD

On ty naše příspěvky nečte......už jsem mu tu psal o grafikách za 4 tácy, procáku Ivy Bridge a on dělá jako kdybych mu nenapsal nic. Místo toho mi tu předhazuje pořád integrovaný grafiky s 2GB paměti v předražených sestavách.....prostě si napiš/ zajdi do nějakého PC obchodu, řekni si o PC s Ivy Bridge procákem a GF 660 za 4 tácy a máš pokoj.

Dobře přesně to udělám ,mimochodem čtu si to všechno ,díky ti moc ... mno a to ostatní je jedno RAM ?

Ostatní ti k tomu daj vhodný.....když si řekneš 8GB paměti, tak ti to tam dají......

i s tou grafiou gtx 660co jsi postoval te to vyjde pod 18000 a ne na 30000 jak jsi psal.

No ještě 2 tácy za Windows. A nevím, jestli jsi mu tam dal monitor, protože on jede asi na ntb.

takže to bude 22 000 kč s OS a s monitorem ...

No asi tak. Možná 23.

kdybych si to nechal poskládat jako to máš tady tak by to bylo fajn no ,ale než vydělám těch 6000 navíc to bude doba ... ale díky a oni mi to tam složí zdarma nebo za příplatek ?

Skládají to zdarma. Ale chybí tam zdroj ještě.....takže ještě tak 3-4 tácy budeš muset přihodit nebo slevit v určitejch věcech....

poskladal jsem to narychlo,da se to poskladat za min,dat horsi zakladni desku,grafiku hd7700,i3 apod,..

Mohl/a by jste přihodit sem ten zdroj ? dam si to do košíku a koupím to

OS Windows 8 64 bit nebo 32 bit ?